DJ Rado Van Bee

DJ Původem z Bratislavy, od roku 2016 se aktivně věnuje djingu, od rok 2017 ho můžete slýchávat v Praze.

Je toho názoru, že DJ by neměl být vězněm jednoho hudebního stylu, odpoví bez váhání progressive a melodic techno, ale nepohrdne tech housem, deepem a příležitostně trancem.

Je až nadpozemsky krásné co dokáže hudba s lidmi. Proto se vždy nechá pohltit atmosférou a energií publika, která v ten daný moment panuje na místě a vytváří hudební příběh.

Obrovským přínosem pro něj bylo studium na hudební škole Musartedo, kde měl za učitele mistry ve svém oboru DJ Subgate, Tømase Sinna, Jean Luca a Thomase Coastlina.

Vystoupil ve vyhlášených pražských klubech jako jsou
Roxy, Mecca, Distrikt 7, Jilská 22, Storm Club, Radost FX, ale také v Plzeňském klubu Watt, Ostravském klubu Fabric, Libereckém klubu Spot. Své vystoupení měl také za hranicemi v Polské Hale Odra. Na Slovensku v The Club Bratislava. V Chorvatsku na Zrče, kde odehrál svůj set na boat party vyplouvajici z klubu NOA. Dále vystoupil při západu slunce na terase hotelu Loža v Novalje.

Má za sebou spousty letních eventů po celé České republice mezi ty nejúspěšnější patří vystoupení na Beats For Love, Touch pool, ABGT 350 Prague pre-party, CUBE at the Castle, CityFest, We Love Trance & Techno na pražském Erpetu a mnoho dalších…

Supportoval DJs jakou jsou : Mike Väth, Cosmic Boys, Svetec, T78, Nusha, Dok & Martin, Siasia, Max Tresher, Lucca, Ladida, Subgate, Tibiza, Golpe, Madelaine, Steam Shape, Kyau & Albert, Ronski Speed, Darren Porter, RAM, TALLA 2XLC, Alex Di Stefano, ReOrder, Sunny Lax, Nitrouse Oxide, Gareth Emery, Andrew Rayel, Omnia, Estiva, Simon Patterson, Martin Gredner, Michael C, Proggyboy ..