N.O.H.A.

Zakládající členové kapely N.O.H.A., kapelník Philip Noha a MC Chevalier Hadley, se od samého počátku existence kapely soustředili na to, aby měli kolem sebe inspirativní, kreativní a endorfiny překypující muzikanty.

Kapela je specifická stylově otevřeným mixem drum&bassu, world music, dub stepu a energií nabitých groovů. Hity jako Di Nero, Wanna Play, Dive in Your Life, a hlavně Tu Café vynesly kapelu na největší evropské festivaly.
Na pódiu N.O.H.A. exceluje jako smršť, vydávající ze sebe nakažlivou pozitivní energii, což potvrdily reakce na četná vystoupení během letošních festivalů po Evropě. N.O.H.A. svou očividnou sympatií pro tradiční hudbu a multikulturnost rozbíjí hranice mezi různými hudebními směry i světovými kontinenty a přirozeným způsobem tak spojuje dynamický nadupaný groove s živou, veselou a hravou performancí. To je od září 2013 umocněno přítomností nové zpěvačky Kaia Brown, která svým osobitým projevem dodává hudbě i živým vystoupením N.O.H.A. novou hudební i vizuální dimenzi.

Kaia Brown se narodila poblíž Washingtonu DC v roce 1982. V roce 2003 se Kaia přestěhovala do New Yorku, kde se začala věnovat své vlastní hudební kariéře, začala, psát a nahrávat s Brooklyn dub legendou Dr. Israel. V New Yorku také spolupracuje s významnými umělci jako Kush Arora, Dub Gabriel a Chad Jones aka Process Rebel. Pod jménem Lady K spolupracovala v roce 2005 na vydání desky Patterns of War (ROIR! Records) s Dr. Izraeli a Dreadtone International. Kaia také nahrávala a cestovala se sanfranciským Heavyweight Dub Champion a je uvedena jako hostující umělec na jejich druhém albu Rise of the Champion Nation spolu s renomovanými umělci, jako jsou KRS-One a Killa Priest z Wu-Tang Clan.